Software met Impact

Nieuw project voor onze Softwareafdeling

We zijn trots dat wij samen met Rainbow Creations aan de slag mogen met de ontwikkeling van hun educatieve applicatie voor kinderen met een (ernstig) meervoudige beperking (EMB-MB). 🌈💻

Rainbow Creations – opgericht in 2023 door het bevlogen duo Jolanda Duineveld en Jacqueline Kooiman – ontwikkelt methodes en leermiddelen die écht verschil maken. Zij hadden het concept én de inhoud en vroegen ons om dit te vertalen naar een krachtige digitale tool.

Educatieve Applicatie
De match machine helpt kinderen spelenderwijs te leren middels het matchen van afbeeldingen én hun emoties te herkennen en uit te drukken. – iets wat voor deze doelgroep ontzettend belangrijk is.

Jeffrey: “Voor ons softwareteam is dit een inhoudelijk sterk en sociaal relevant project. Hier komen software expertise en maatschappelijke impact prachtig samen.”

Jacqueline: “Wij zien in ICT vanaf Morgen een eerlijke partner die meedenkt vanuit een sterk maatschappelijk oogpunt, waar afspraken snel worden gemaakt en worden nagekomen. Daarnaast is ICT vanaf Morgen sterk in het inclusiever maken van onze samenleving en we zijn enorm trots op deze samenwerking, waarin viermomenten gevierd worden!”

Samen bouwen we niet alleen aan slimme software, maar ook aan meer toegankelijkheid, inclusie en kansen voor álle kinderen.

#softwareontwikkeling #inclusie  #speciaalonderwijs #sociaalemotioneleontwikkeling

Deel dit bericht: